Businesses For Sale
Businesses For Sale
Asking Price $995,000
Gross Revenue: $1,500,000
Inventory $5,000
Included in asking price
FF&E $75,000
Included in asking price
Asking Price $950,000
Gross Revenue: $1,681,000
Inventory: $250,000
Not included in asking price
FF&E$75,000
Included in asking price
Asking Price $550,000
Real Estate: $1,100,000
Not included in asking price
Asking Price $425,000
Inventory: $5,000
Not included in asking price
FF&E: $50,000
Included in asking price